Haber

Polis Müdürleri Koordinasyon Toplantısı Bursa’da Yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün konut mülkiyeti için düzenlediği ‘Aylık Koordinasyon ve Değerlendirme Toplantısı’, Emniyet Müdürlerinin 17 ilçede halkın esenliği, sağlığı ve huzuru için yoğun çalışmasıyla sona erdi. Bursa’da.

Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü koordinasyonunda Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, zabıta hizmetleri çerçevesinde kıyılardaki işgaller, hurdacılar, seyyar satıcılar, usulsüz çadırlar, işgal karşılığı verilen yerler, başıboş hayvanlar, hurda araçlar, şehir içi kamyonlar, kamyonlar, Karavan park etme bahisleri alındı.

Polisin görev ve sorumluluklarının aynı olduğunu, yerel kolluk kuvvetleri olduklarını hatırlatan Büyükşehir Belediyesi Zabıta Daire Başkanı Sadık Kibar, “Halkın esenliği, huzuru ve sağlığı için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Sahadaki aksiliklerle uğraşırız.Onun için sorumluluklarımız,hedeflerimiz ve amaçlarımız birdir.Birlik ve beraberlik.Görevlerimizde nasıl başarılı olabiliriz?Kentimize nasıl katkı sağlayabiliriz?Milletimizin huzurunu nasıl sağlayabiliriz? Bunlar her zaman amacımız, önceliğimiz olmuştur.Bundan dolayı görev ve sorumluluklarımız ağırdır.İlçe zabıta teşkilatlarımızla karşılıklı olarak orta noktada buluşup uyum sağlarız.Belediye ile vatandaşlarımız arasında köprü vazifesi görürüz. Emniyet teşkilatına özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından 17 ilçe emniyet müdürlüğü hizmet sunarken sorunlarını ve analiz önerilerini dile getirdi. – BURSA

altieylulhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu