Haber

Pınar Karşıyaka Teknik Direktörü Ufuk Sarıca Hakemlerden Adil Yaklaşım Bekliyor

Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi play-off final serisi 3. maçında yarın Anadolu Efes’i konuk edecek olan Pınar Karşıyaka Teknik Direktörü Ufuk Sarıca, hakemlerden final serisine yakışır adil ve standart bir yaklaşım beklediklerini belirterek, ” Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösterin.” söz konusu.

Sarıca yaptığı açıklamada, final serisinde bugüne kadar neler yaptıklarını ve neler başarabileceklerini bildiklerini kaydetti.

Oyuncularına ve ekibine olan inancının sonsuz olduğunu belirten Sarıca, şu sözleri verdi:

“Play-off finalindeyiz ve bir seri oynuyoruz. Her maça farklı bakıyoruz. Her maçın hikayesi farklı ama son maçın hikayesi farklı. Türkiye Süper Ligi’nin final serisinde gösterilen Avrupa’nın en büyük 3 ligi arasında ‘tükettik’ söylemiyle. Oynanan üst düzey bir final maçında bir tarafa 25, diğer tarafa 13 faul çalınması kabul edilemez. Bir grup üç periyot faulün bitimine bile yaklaşmıyor.Bu noktada MHK’ya da sesleniyoruz ve bundan sonra “Sahada final serisine yakışır, adil ve standart bir yaklaşım istiyoruz. Lütfen bu konuda gerekli hassasiyeti gösteriniz. Yarın tüm kalbimizle, hayranlarımızla birlikte evimizde olacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu