Teknoloji

Milli Terapimizdi, Artık Olmayacak Gibi Görünüyor: Euro Truck Simulator 2’ye Dev Artış

Ülkemizde oldukça popüler olan Euro Truck Simulator 2, hüzünlü gecelerimizin dayanağı haline gelmiş, arkadaşlarımızla konvoylarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ama o kadar çok haber var ki sevgili arkadaşlar, aman tanrım.

Hepimizin sevgilisi.

Euro Truck Simulator 2 ülkemizde çok iyi bilinmektedir. Özellikle arkadaşlarla oynaması çok keyifli ve uzun saatler hiç kalkmadan sizi içine çeken bir yapıya sahip. Ancak oyunu daha önce satın almadıysanız size üzücü bir haberimiz var.

SCS Software tarafından geliştirilen oyun, daha önce görsel bir güncelleme almıştı.

Geçtiğimiz aylarda görsel güncellemeler alarak daha cafcaflı görünen Euro Truck Simulator 2, aydınlatma ve kaplama kalitesi açısından oldukça yeterli bir seviyeye gelmişti. Aynı zamanda yeni ek paketlerle oyun keyfi katlanarak arttı.

Daha önce artışı vardı, şimdi yine yedi…

Geçen yıl oyunun fiyatı 149,00 TL’ye ulaşmıştı. İndirim dönemlerinde 5-10 TL’ye alabildiğimiz oyunu bu fiyatlara görünce çok üzülsek de artık daha büyük dertlerimiz var gibi. Yeni zamlarla birlikte oyunun resmi fiyatı 299,00 TL oldu.

American Truck Simulator de zam aldı.

Sadece ETS 2 değil, American Truck Simulator de destek aldı. Tıpkı geliştirici gruptan çıkan bu iki oyun gibi maalesef artık samimi gelmiyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu